Lasteaia õu

Meie tageetestel sündisid beebid

Kevadel otsustasid Särakrõllide rühma lapsed kaunistada oma õueala ja nii me panimegi tageetese seemned mulda, kasvatasime neid aknalaual ja hiljem istutasime need õue oma rühma ukse juurde, et meil oleks ikka ilus vaadata. Kastsime ja hooldasime neid suure hoolitsuse ja armastusega, ja äkki…..märkasime, et meie armastus oli muutunud nähtavaks – hilissügisestel tageetestel olid sündinud beebid, kes nüüd end lopsakate lehtede varju peitsid. Kahju oli neid sinna jätta ja nii me istutasimegi need väikesed tageetesed potti ja tõime tuppa. Nüüd kasvatame ja hooldame ja ehk rõõmustavad meie seekordseid jõule õitsevad tageetesed. Kas see ka nii läheb, eks vaatame….

 

Lasteaia õueala sai sügisese ilme

17.10.2018 toimus iga sügisene õueala haljastuse kaunistamine, mille käigus istutati õuelillepottidesse värvilised kanarbikud, mis kaunistavad meie lasteaeda.

Lindude vaatlus

Koolieelikud käisid õppekäigul linde vaatlemas ja seega saime teada, missugused linnud elavad oktoobris meie õuealal. Nähtu põhjal valmis koridori seinale plakat. Kevadel teeme uue vaatluse.

 

 

Comments are closed.