Globaalne kodakondsus

Tänukaart vanavanematele

Särakrõllide rühmal on saanud traditsiooniks saata septembrikuu teiseks pühapäevaks, vanavanemate päeva puhul oma vanaemadele ja vanaisadele tänukaart. Ise meisterdavad, ise kirjutavad ja ise viivad posti.

Reisinurk

Meie lasteaias on avatud ka nn Reisinurk st, et kui meie majast keegi ka lapsed, käib reisil, siis on kohustus kaasa tuua selle maa lipp, rannaliiv ja kive. Võrdleme erinevate maade liiva, kive ja õpime lippe.
Samas kogume ka külmkapimagneteid magnettahvlile. Reisilt tulija teeb ka esitluse või vestlusringi koos fotode ja suveniiridega, kus räägib oma reisimuljeid

 

Tunne oma kodukohta

Kõikidel rühmadel oli ülesanne valida omale matkarada Nõos ja siis see ka jäädvustada. Järgmine ülesanne on, et kõik rühmad peavad teatud aja jooksul ka kõik need rajad läbi käima. All olev pilt on Särakrõllide matkarajast. Tulge Nõkku matkama…

Üllatuspidu oma õpetajale

Meie rühma lastel ja vanematel on saanud traditsiooniks oma õpetajaid sünnipäevadel tõeliselt üllatada. Isegi suvevaheajal korraldasid Särakrõllide rühma lapsed koos vanematega oma õpetajale sünnipäevaks üllatuspeo…Hoolimine, hoidmine, austamine ja sõprus…need on väärtused, mis jäävad  kogu eluks.

Koolitaja Tanel Jäppineni koolitus meie valla töötajatele ja lapsevanematele

Comments are closed.