Õppeaastat lõpetav kevadpidu “Tulge, lähme tantsupeole!”

17 mai õhtupoolikuks olid Krõlliperel Ilmataadiga kokkulepped sõlmitud. Tänu kaunistusmeeskonnale oli õueala  rahvuslikku temaatikat arvestades pidulikult ehitud. Ülemajaline õppeaastat lõpetav pidu võis alata. Nii me tulime,  ühtse ronkkäiguna, kõige ees meie direktor Kristi koos kahe rõõmupalliga. Sealt edasi rühmade kaupa: Rõõmupallid, Naerukrõllid, Mesimummid, Põngerjad, Kallikrõllid, Särakrõllid, Mängukrõllid ja Tõrukesed. Meid ootas ees suur hulk lapsevanemaid ja külalisi, kes kõik olid tulnud meie pidu vaatama. Pidu algas kogu maja ühistantsuga “Tulge, lähme tantsupeole!”

Meie suurepärased õhtujuhid, Liia ja Lydia, olid tantsude vahele mõelnud südantsoojendavad lühijutukesed, mis ilmestasid pidu ja juhatasid sisse iga järgneva tantsu. Nagu peo nimigi ütles, nii kutsusimegi kõiki emad ja isad meiega tantsima. Jalga sai keerutatud tantsude “Kes aias”, “Boogie”, “Mul on üks tore tädi”; “Lapaduu”, “Eesti polka”, “Me lähme rukist lõikama”, “Tinna” ja “Kahekesi kõnnime” saatel. Oleme rõõmsad ja tänulikud, et nii paljud lapsevanemad koos meiega tantsisid!See pidu oli  meie oma tantsupidu. Peo lõpetuseks tantsis Krõlli naiskond koos lastega ühistantsu “Maa tuleb täita lastega” Tantsu võimet hinge liigutada on võimatu sõnades edasi anda, kes nägi, see nägi. Aitäh Annika, et meid niimoodi tantsima panid!

Pärast tantse oli võimalus rühmadel isekeskis aega veeta ja keha kinnitada, selleks olid lapsevanemad suure töö ära teinud, et iga rühma piknikulaud  oleks kaetud.

Pidu näitas järjekordselt , et üksinda ei tee siin ilmas midagi. Meeskonnatööga jõuab aga “kaugele ja kõrgele”

Aitäh kõigile, et olite hingega peo ettevalmistamise juures.

Aitäh Lydiale ja Liiale peo juhtimise eest. Aitäh Lydiale ja Kerstile meeskondade juhtimise eest! Aitäh meeskonnaliikmetele panustamise eest. Aitäh Helenile ja Annikale lastele tantsude õpetamise eest. Aitäh Karinile, et puldiga koostööd tegid. Aitäh lapsevanematele, et meid toetate ja olemas olete!

Tänusõnad kogu Krõlli meeskonna poolt.

Kaunist suve ja uute kohtumisteni.

Õppealajuhataja Liis