SÄRAKRÕLLIDE KINGITUS EESTI VABARIIGILE

…kes saab 100 aastat vanaks – meisterdasime 100+1 stressipalli Riigikogu liikmetele. Ja sellega seoses, külastab Särakrõllide rühma ja tuleb kingitust vastu võtma 27. oktoobril kell 12.00 härra Eiki Nestor isiklikult! Kingitusega kaasa läheb selline kiri:

TERE!
MEIE OLEME ÜHE TAVALISE LASTEAIA TÄIESTI TAVALISED LAPSED, KES KÄIVAD LASTEAIAS MÄNGIMAS JA MUIDUGI KA ÕPPIMAS. MEIE TEAME, ET EESTIL ON TULEMAS VÄGA TÄHTIS PÄEV – SÜNNIPÄEV. MEIE KALLIS EESTIMAA SAAB 100 AASTASEKS. MEIE TEAME KA SEDA, ET SÜNNIPÄEVAL TEHAKSE SÜNNIPÄEVALAPSELE KINGITUSI.

ARUTLESIME JA MÕTLESIME PÄRIS KAUA, ET MIDA KINKIDA OMA KODUMAALE… HEAD IDEED OLI PÄRIS RASKE LEIDA… JA SIIS TULI JÄRSKU KELLELGI MÕTE TEHA STRESSIPALLE. JA KELLELE NEED KINKIDA – SELLES EI OLNUD ENAM KÜSIMUSTKI. MEIE RIIKI JUHIB RIIGIKOGU JA RIIGIKOGUS VÕETAKSE VASTU VÄGA TÄHTSAID OTSUSEID JA SEDA EI SAA TEHA INIMESED, KES ON STRESSIS. ARVAME, ET SEE ON PARIM KINGITUS EESTI VABARIIGILE – STRESSIVABA RIIGIKOGU. OTSUSTASIME, ET MEISTERDAME 100+1 STRESSIPALLI MEIE RIIGIKOGU LIIKMETELE.

OSTSIME 150 SINIST, MUSTA JA VALGET ÕHUPALLI. LISAKS VEEL OMA KODUMAA PÕLDUDEL KASVANUD VILJAST VALMISTATUD NISUJAHU JA KARTULITÄRKLIST NING MEISTERDAMINE VÕIS ALATA. PIDIME PÄRIS MITU KORDA KÄIMA POES JAHU JA TÄRKLISE JÄREL. POEMÜÜJA JUBA VAATAS MEID KAHTLUSTAVALT JA KÜSIS, ET MILLEGA TE SEAL LASTEAIAS TEGELETE… AGA MEIE MUUDKUI NAERATASIME KAVALALT JA MÕTLESIME, ET KÜLL TE MEIST VEEL KUULETE…

EGA SEE KRUDISEV KARTULITÄRKLIS JA PUDISEV NISUJAHU POLNUDKI KÕIGE KERGEM MATERJAL, MILLEGA TÖÖD TEHA, KUID KUNA ME OLEME EESTLASED, SIIS MEIE RASKUSI EI KARDA JA STRESSIPALLID MUUDKUI VALMISID… MEIE ISE NÄGIME VÄLJA NAGU PAGARITÖÖKOJA SAIAMEISTRID KUI PALLID SAID VALMIS, SIIS UURISIME INTERNETIST, ET MIS NEED STRESSIPALLID ON JA KUIDAS NEID KASUTADA.

MIS ON STRESSIPALL?
STRESSIPALL ON VAHEND, MIDA SAAB PEOPESAS KOKKU PRESSIDA JA/VÕI TUGEVALT PEALE SURUDES KÄEMASSAAŽI TEHA. LISAKS SAAB STRESSIPALLIGA KA JALATALDA MASSEERIDA. LABAJALG ON VÄGA KEERULINE KOMPLEKS ERINEVATEST LIHASTEST, SIDEMETEST JA LUUDEST, MILLELE AVALDUB IGAPÄEVASELT SUUR KOORMUS. STRESSIPALLIGA ON VÕIMALIK TEHA SEISTES VÕI ISTUDES JALAVÕLVILE LÕÕGASTAVAT MASSAAŽI, MIS PARANDAB JALA VEREVARUSTUST JA PAKUB LEEVENDUST.
MIKS KASUTADA STRESSIPALLI?
PALJUD AMETIALASED ÜLESANDED ON SEOTUD KÄTEGA, MISTÕTTU LANGEB IGA PÄEV KÄTELE SUUR KOORMUS. NII NAGU AUTO, ARVUTI VMS TEHNIKA VAJAVAD PERIOODITI HOOLDUST, TULEB KA KÄTE JÄTKUSUUTLIKKUS TAGADA ERINEVATE LÕÕGASTUSVAHENDITEGA. MEIE TEAME, ET RIIGIKOGU ONUD JA TÄDID KASUTAVAD IGA PÄEV KÄSI ARVUTIGA TÖÖTAMISEKS. TUNDIDE VIISI ARVUTIHIIREGA KLIKKIMINE JA KLAVIATUURIL TRÜKKIMINE TEKITAB PALJU LIHASPINGEID. KA PIDEV NUTITELEFONI KASUTAMINE PANEB INIMESE SUNDASENDITESSE, MILLEST TULENEVALT TEKIVAD KÄTES SURINAD VÕI KRAMPLIK TUNNE. STRESSIPALL STIMULEERIB VERERINGET, TUGEVDAB KÄELIHASEID JA LÕÕGASTAB.
KUNA ÕHUPALLE OLI 150 JA TEKKIS KÜSIMUS, ET KUHU NEED ÜLEJÄÄNUD JÄÄVAD, SIIS OTSUSTASIME, ET OSAD KINGIME OMA LASTEAIA JUHTKONNALE JA KUNA NAD TULID NII TOREDAD VÄLJA, SIIS EI RAATSINUD ISEENNAST KA KUIDAGI ILMA JÄTTA
TOREDAT JA STRESSIVABA EESTIT MEILE KÕIGILE!


TARTUMAA, NÕO LASTEAIA KRÕLL SÄRAKRÕLLIDE RÜHM