2017 õppeaastat lõpetav kevadpidu

 

2017 õppeaastat lõpetav ülemajaline pidu kandis nime „Hurraaderii-hurraaderaa- rõkkab rõõmust lasteaed“. Sel soojal kevadõhtul rõkkas tõesti lasteaed, nii peomelust kui  lastekilgetest. Pidu oli üles ehitatud ühe lasteaiapäevana, kus poiss ja tüdruk tulid lasteaeda ja veetsid ühe toreda päeva, näidates meile kõigile, mida vahvat lasteaias teha saab. Sai laulda ja tantsida, jonnida ja puhata, võimelda ja nukule hällilaulu laulda. Kõige toredam oli see, millise naudinguga lapsed tantsisid ja laulsid.

Selleks, et pidu toimuda sai, oli sisumeeskond näinud vaeva peo ülesehituse osas. Aitäh Teile selle töö eest. Dekoreerimismeeskond vastutas selle eest, et proovide ajal oleks kõik vajalik õuealal olemas ja peopäeval oli nn. lavakaunistus nende pärusmaa. Nagu öeldakse, lihtsuses peitub võlu ja õueala oli äärmiselt armas. Aitäh Teile.

Veel tahaksin ma tänada lapsevanemaid, kes organiseerisid rühmadele pikniku ja leidsid aja koos meiega üks tore õhtu veeta.

Eriline tänu meie hoolekogu esimehele, kes pildistas meie pidu lasteaia katuselt ning Tõrukeste rühma lapsevanemale, kes organiseeris meie õuealale istumiskohad ja Luke mõisapargile, kes lahkelt istumiskohti meile laenutas.

Ma tänan meie muusikaõpetajat ja liikumisõpetajat, kes lastele  ja meie meeskonnale tantsud ja laulud selgeks õpetasid. Ma tänan rühma meeskondi ja kõiki-kõiki, kes peo toimumisele kaasa aitasid.

Õppealajuhataja

Liis Randmer