Tartu maakonna lasteaiaõpetajate ainesektsiooni õppepäev meie lasteaias

27.04.2016 oli meie lasteaiale tähtis päev. Meil oli suur au korraldada Tartu maakonna lasteaiaõpetajatele õppepäev. Huvilisi väljastpoolt kogunes 23, lisaks meie oma maja õpetajad.

Ettevalmistustega alustasime juba varakult. Meie jaoks oli tähtis, et inimesed, kes meile külla tulevad, saaksid põneva kogemuse võrra rikkamaks. Esimesed külalised saabusid 9.30, tulijatel oli aega osa saada maakondlikul tasandil korraldatud näitusest „Näoga mere poole“. Näituse idee autor on meie maja õpetaja Algi Vals, korraldusliku poole pealt on teda aidanud ka teised meie maja õpetajad. Näitusele on laekunud 148 tööd 53 juhendajalt. Tööd on üles pandud meie lasteaia saali.

Kell 10.00 alustasime õppepäevaga. Meie maja töötajad, kes on eelneval õppeaastal osalenud erinevatel õpirännetel, jagasid oma kogemusi. Päev jätkus maja tutvustusega. Kui rühmade külastus oli läbi saanud, oli aeg natuke keha kinnitada ja omavahelist juttu arendada.

Pärast pausi tutvustas meie maja eripedagoog Helen oma tööd ja omavalmistatud õppemänge.

Päev lõppes krepppaberist valmistatud lillede õpitoaga, iga osaleja sai kaasa omavalmnistatud lille.Õpituba viisid läbi meie maja õpetajad Algi, Anita, Kersti, Külliki.

 

Aitäh meie maja õpetajatele toreda päeva läbiviimise eest.

Aitäh külalistele, et leidsite tee meie juurde.

Uute kohtumisteni.

Liis Randmer

Nõo lasteaed Krõll õppealajuhataja