SÜGISNÄITUS

Puu- ja köögiviljanädal

 

28.september kuni 2. oktoober viisime lasteaias läbi puu- ja köögiviljanädala. Nädala eesmärgiks oli puu-ja köögiviljadega tutvumine läbi erinevate meelte, koostöö lastevanematega, mille tulemusel sai kogu lasteaed osa imeilusast näitusest.

Rühmade tegvused olid üles ehitatud puu- ja köögivilju puudutavatel teemadel, nuusutati ja maitsti, vaadeldi ja uuriti, agaramad valmistasid vanemate poolt toodud materjalidega salateidki ja küll see enda tehtud salat maitses alles hästi.

Lasteaia fuajees ootas meid aga hoopis teine maailm. Näitus sügisestest meisterdustest, mille lapsed olid kodus koos vanematega meisterdanud. See näitus oli tõesti IMEILUS, kui palju vahvaid ideid, milline teostus, kui palju vaeva ja näputööd….Näitusel võis näha suvikõrvitsast valminud lennukit ja dinosaurust, öökulle puul ja autot, jänest ja sügisest kala…las parem pildid räägivad enda eest. Aitäh Teile, head lapsevanemad,  südamest aitäh, et tulite nii hoogsalt kaasa meie üleskutsega. Veel soovin südamest tänada  Tartu Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna terviseedenduse peaspetsialist Lea Sauli, kes lahkelt toetas erinevate puu- ja köögivilja puudutavate materjalidega meie lasteaeda.

 

 

Liis Randmer

Nõo lasteaed Krõll õppealajuhataja