Krõlli 31. sünnipäevapidu

Novembrikuu üheksandal päeval kohtusid lasteaia saalis klounipoiss Volli ja klouniplika Mummu. Saali oli kogunenud erakordselt palju lasteaialapsi,  töötajaid ja mõned lapsevanemad. Igaüks neist kandis nägusat lipsu, oli ju pidupäev!

Kommivabrikus töötav klounipoiss Volli võlus publikut oskuslike trikkidega. Ka klouniplika Mummu oli varmas Klouniakadeemias õpitud trikke ette näitama. Et oleks veel lõbusam, lauldi lastega mõned laulud ja räägiti anekdoote.

 Kui klounipoiss ja klouniplika avastasid, et täna on Krõlli sünnipäev, otsustasid nad kindlalt Krõllile külla minna. Sünnipäevale minekuks seoti klounipoisilegi lips ette ja klouniplikalegi pael juustesse, võeti kaasa saladuslik „trikiga“ kingitus ning asuti teele. Poolel teel kohtuti karu ja jänesega, kes ka sünnipäevale kaasa kutsuti.

 Krõllil oli sünnipäevaliste üle hea meel, sest oli ta ju ammu kõik külaliste vastuvõtuks valmis seadnud ja trikigi selgeks õppinud. Kavalalt puges ta läbi postkaardi.

 Ühiselt lastega lauldi Krõllile sünnipäevalaulu. Krõll võttis heal meelel vastu kõik õnnitlused ja laste toodud lilled. Saladuslikust kingikarbist hüppas välja pikim lill, mida Krõll oli näinud. Klounipoiss Volli oli Krõllile sünnipäevaks töölt kaasa toonud suure hulga komme, nii sai sünnipäevalaps külalisi kostitada. Peo lõpus keerutati hoogsalt tantsurütmis jalga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vahva sünnipäevapidu sai peetud! Nii mõnigi krõllipoiss küsis peo lõppedes klounidelt, kuidas nad ikka nii vahvaid trikke teha oskavad ja kus neid õppida saaks.

Liikumisõpetaja Helen Klaos ja õppealajuhataja Kristi Voore