Omamoodi sõbrapäev

      Naljakas sõna see sõber kord on

                     selleks võib-olla ju isegi konn.

                     Naeltel on haamer, pintslil on värv,

                     pastakal paber ja vaikusel lärm.

Iga aasta 14. veebruaril tähistatakse sõbrapäeva ja toimuvad sõbrapäeva üritused. Meie otsustasime sõbrapäeva tähistada sel aastal hoopis omamoodi  st  alustada sõbranädalat sissejuhatava üritusega, mis toimus esmaspäeval 10.veebruaril.

Kuna sõbranädala kõige tähtsam „tegelane“ on SÜDA, siis kutsusime iga rühma eraldi saali meisterdamistegevusse, mille teemaks oli „Hoia oma südant“. See tähendas, et lapsed meisterdasid endale pesulõksudest rinnamärgid, mille keskele kleepisid punase SÜDAME – ŠOKOLAADIST SÜDAME, mida soovitasime terve nädala rinnas kanda  ja hoida ning alles sõbrapäeval  väljateenitud  „puhkusele saata“. Peale meisterdamist sai iga rühm jäädvustatud ka naljapildile, mängiti laulumänge ja kuulutati välja oma rühma kõige sõbralikum laps, kelle lapsed ise olid enda seast välja valinud ja kelle nime sõbrapostkasti viinud.

Jah, meie otsustasime sel aastal küll teistmoodi, kuid sellegipoolest oli vahva  kohtuda iga rühmaga eraldi ja saada eriline kogemus. Tõsi see on, et igal sõbrapäeval toimuvad suurejoonelised trillid-trallid, kuid ühest üritusest on olulisem, et meil kõigil on sõpru ja lähedasi, kellest hoolida, keda meeles pidada ja seda mitte ainult ühel päeval aastas vaid kõik 365 päeva.

Sõbranädala ürituse korraldasid koos muusikaõpetaja Annikaga  Päikesekiirte ja Mängukrõllide rühma õpetajad.

Kirja pani Mängukrõllide rühma õpetaja Vaike