Tervis ja heaolu

SÜGISENE FOTOJAHT

Nõo lasteaias Krõll oli Sügisene fotojaht. Selleks oli ette antud fotod ja küsimused, mille järgi tuli läbida teekond ja teha fotod ette antud fotode põhjal. Lasteaia õu ja ümbrus oli sagivaid mudilasi täis.

KALLIKRÕLLIDE ÕUEÕPE.

 

Kallikrõllid otsisid sügist ja täitsid töölehti.

SÜGISENE ÜLEEUROOPALINE SPORDINÄDAL

Päikseline ilm ja liikumist armastavad lapsed, lisaks liikumisõpetaja, kelle tegevused on alati mängulised-nii kulges meie vahva spordipäev.

KRÕLLI SÜNNIPÄEV

Krõll sai eile 41 aastat vanaks, selline varajases keskeas vahva tegelane. Küpsetasime pannkooki, äratasime hommikul kogu Krõlliperega lauluga sünnipäevalapse üles nii, et terve alevik kajas, Krõll kuulutas katuselt välja mängupäeva ja õppida ei lubanud, kinkisime Krõllile rühmades tehtud kaartid, määrisime pannkookidele õuna-kõrvitsamoosi peale ja sõime kõhud täis .

 

TALISPORDINÄDAL

Nõo lasteaias Krõll oli talispordinädal ja kuna lumi kadus sama kiirelt kui maha tuli, siis tuli läheneda loovalt ja oludest lähtudes. Kõige suurem katsumus oli muidugi selles jääajas püsti püsida. Käidi matkamas, tehti lumeingleid, mängiti lumesõda ja “haned luiged tulge koju”, kiiremad tegutsejad said valmis ka lumememme ja kindluse, mõni sai suusad alla, mõni kelguga lumisele mäele enne kui lumi veeks muutus. Sõimealal toimus talveralli, “jää”ujumine, sõimede kõige populaarsemad tegevused olid töö lumelabidatega ja liumäest alla lastes sõimekuhja tekitamine.

VASTLAPÄEV

Hõissa, ka Nõo lasteaias Krõll oli õu vastlakilkeid täis, lõunalauas olid vahukoorevuntsid kõrvuni…

UISUTAMAS

Nõo lasteaias Krõll on aastatega traditsiooniks saanud koolieelikutega Lõunakeskuses uisutund teha, uskumatu kui kiiresti nad õpivad.

HELKURIPUU 

Krõllil on saanud traditsiooniks ehtida hoopis helkuriaeda

KOOLIEELIKUTELE SAID OSAKS JUDOTUNNID

KOOLIEELIKUTEL OLI ESMAABIKOOLITUS

SÜDAMENÄDAL 

Läbi nädala oli ette antud päevateemad. Liikumis- ja vanaajamängud, pallimängud, traditsiooniline Krõllijooks on alati kolmapäeviti ümber Nõo Veskijärve, hüplemispäev ja tasakaalupäev. Koolieelikutel käis külas Kaisukaru Haigla ja nädala lõpuks valmisid taaskasutusmaterjalidest karikad. Töötajatele oli kolmapäeva lõunaks organiseeritud aeroobika ja iga rühma meeskond kõnnib kokku vähemalt 100000 sammu 7 päeva jooksul.