Kliimamuutused

MAAILMAKORISTUSPÄEV MEIE LASTEAIAS

 

TAASKASUTUSNÄDAL

Nõo lasteaias Krõll oli taaskasutusnädal ja põhiteemaks tekstiil. Üheks kohustuslikuks tegevuseks sai antud wc paberirullist Krõll, muu oli juba meeskondade loovus ja ideed, kasutati ka tapeedinäidiseid. Tehti maske, t-särkidest võimlemisriiete kotte, pulganukke, päkapikke jne. Meie maja naistel juba ideedest puudust ei tule!

ROHEKRATT KÄIS KÜLAS

Nõo lasteaias käis täna külas Rohekratt, kes õpetas looduslikust materjalist voolimismassi tegemist. Küll oli põnev.

TEEME LOODUSELE PAI

Nõo lasteaias Krõll lõppes tänasega LOODUSELE PAI teemanädal. 22.märtsi veepäevaks oli planeeritud katseid veega ja matkapäev, et maha pidada kevadine fotojaht ja mille puhul võtsid paljud rühmad ette käigu Nõo Veskijärve äärde. Läbi nädala vabalt valitud päevadel tehti õuesõppe hommik, taaskasutusmaterjalidest tehti väga toredaid ja erinevaid meisterdusi, millest pandi kokku näitus, pandi mulda sibulaid ja külvati erinevaid seemneid ,töötajatele sai tehtud keldri koristus talgud ja kaevikuküünalde töötuba. Nädal sai täis väga toredaid tegevusi ja põnevust.
KA NÕO LASTEAIA KRÕLL PERE KOGUS KÜÜNLAÜMBRISEID, KOKKU SAI 1,6 KG PUHTAMAT LOODUST
OSALESIME NUTIJAHIL
RAAMATUVAHETUSNÄDAL
Krõll lõpetas  raamatuaasta 2022 raamatuvahetusnädalaga, üle jäänud raamatud sai viidud Uuskasutuskeskusesse.
SOOJA (TOTRA) KAMPSUNI PÄEV
SOOJA SOKI PÄEV
Kui juba sooja kampsuni päeva tähistada, siis miks mitte soojad sokid jalga tõmmata.
PLASTKORKIDEST KODU- JA METSLOOMAD
Kogusime lastevanematega koostöös taas plastkorke, tõmbasime loosi, missuguse looma keegi teeb. Loosi läksid siil, lehm, orav, rebane, mäger, siga, jänes, koer, lammas, kass ja karu, kellest sai hoopis pandakaru.